Kontakt podaci

Trg Gojka Šuška 3d
88220 Široki Brijeg
+387 (0) 39 700-630; 700-638; Fax,700 633

RAVNATELJ:
Nikica Tomas, dipl.ing.
Ured: 039 700-632
e-mail adresa: nikica.tomas@uip-zzh.com

Tajnik:
Marinko Miličević, dipl. iur.
Ured: 039 700-631
e-mail adresa: marinko.milicevic@uip-zzh.com

INSPEKTORAT ZA OBLAST RADA, ZAŠTITE NA RADU I SOCIJALNE ZAŠTITE
Ured: 039 700-634

Mirjana Primorac, dipl. iur.
županijski inspektor rada za oblast radnih odnosa
e-mail adresa: mirjana.primorac@uip-zzh.com

Silvana Pezer, dipl. iur.
županijski inspektor rada za oblast radnih odnosa
e-mail adresa: silvana.pezer@uip-zzh.com

INSPEKTORAT ZA OBLAST TRGOVINE I UGOSTITELJSTVA
Ured: 039 700-639

Vitomir Jurčić, dipl. oec.
županijski tržišni inspektor
e-mail adresa: vitomir.jurcic@uip-zzh.com

Ljerka Vidović, dipl. oec.
županijski tržišni inspektor,
e-mail adresa: ljerka.vidovic@uip-zzh.com

Ornela Marić, dipl. oec.
županijski turističko-ugostiteljski inspektor
e-mail adresa: ornela.maric@uip-zzh.com

INSPEKTORAT ZA OBLAST POLJOPRIVREDE, VODOPRIVREDE, ŠUMARSTVA, LOVSTVA, RUDARSTVA I EKOLOGIJE
Ured: 039 700-641; 039 700-635

Mirko Pavlović, dipl. ing. agronomije
županijski poljoprivredni inspektor
e-mail adresa: mirko.pavlovic@uip-zzh.com

Katarina Kraljević-Primorac, dipl. ing. šumarstva
županijski inspektor za šumarstvo i lovstvo
katarina.kraljevic.primorac@uip-zzh.com

Jakov Konta, dipl.ing.rudarstva
županijski rudarsko-geološki inspektor
e-mail adresa: jakov.konta@uip-zzh.com

INSPEKTORAT ZA OBLAST PROMETA, URBANIZMA I ENERGETIKE
Ured: 039 700-637; 039 700-635

Miro Mitar, dipl.ing. prometa
županijski inspektor za ceste
e-mail adresa: miro.mitar@uip.zzh.com

Mirko Zelenika, dipl.ing. građevinarstva
županijski urbanističko-građevinski inspektor
e-mail adresa: mirko.zelenika@uip.zzh.com

INSPEKTORAT ZA OBLAST ZDRAVSTVA I VETERINARSTVA
Ured: 039 700 644; 039 700-636

Nevenka Bušić, dr.vet.med.
županijski veterinarski inspektor
e-mail adresa: nevenka.busic@uip-zzh.com

dr.sc. Jozo Grbavac, dr.vet.med.
županijski veterinarski inspektor
e-mail adresa: jozo.grbavac@uip-zzh.com

Zoran Zadro, dr. vet. med.
Županijski veterinarski inspektor
e-mail adresa: zoran.zadro@uip-zzh.com

Miroslav Vujević, dr. vet. med.
Županijski veterinarski inspektor
e-mail adresa: miroslav.vujevic@uip-zzh.com

Mirjana Delipetar dipl.ing. prehrambene tehnologije
županijski sanitarni inspektor
e-mail adresa: mirjana.delipetar@uip-zzh.com

Vedrana Šaravanja, dipl.ing. prehrambene tehnologije
županijski sanitarni inspektor
e-mail adresa: vedrana.saravanja@uip-zzh.com

ODJEL ZA STRUČNE I ZAJEDNIČKE POSLOVE
Ured: 039 700 631; 039 700 642; 039 700 643; 039 700 638; 039 700 630

Slavko Ljubić, dipl.oec.
Pomoćnik ravnatelja u Odjelu za stručne i zajedničke poslove
Ured: 039 700 640
e-mail adresa: slavko.ljubic@uip-zzh.com

Mario Lovrić, dipl. iur.
Stručni suradnik za opće i pravne poslove
e-mail adresa: mario.lovric@uip-zzh.com

Mirna Aleksić, stručni suradnik za analitiku i odnose s javnošću
e-mail adresa: mirna.aleksic@uip-zzh.com

Slavica Ćužić
Viši referent, tehnički tajnik-operater
e-mail adresa: slavica.cuzic@uip-zzh.com

Željka Lovrić
Viši referent-tehnički tajnik
e-mail adresa: zeljka.lovric@uip-zzh.com

Velimir Petričušić
Viši referent za izvršenje
e-mail adresa: velimir.petricusic@uip-zzh.com