Besplatni anonimni telefon građana 0800 800 20

UPRAVA ZA INSPEKCIJSKE POSLOVE ŽUPANIJE ZAPADNOHERCEGOVAČKE
Trg Gojka Šuška 3d 88220 Široki Brijeg
Tel: +387 (0) 39 700-630; 700-638;
Fax: +387 (0) 39700 633

RAVNATELJ: 
Nikica Tomas, dipl.ing.
039 700-632
e-mail: nikica.tomas@uip-zzh.com

Tajnik:
Marinko Miličević, dipl. iur.
039 700-631
e-mail: marinko.milicevic@uip-zzh.com

INSPEKTORAT ZA OBLAST RADA, ZAŠTITE NA RADU I SOCIJALNE ZAŠTITE
039 700-634

Mirjana Biško, dipl. iur.
županijski inspektor rada za oblast radnih odnosa
e-mail: mirjana.bisko@uip-zzh.com
Silvana Pezer, dipl. iur.
županijski inspektor rada za oblast radnih odnosa
e-mail: silvana.pezer@uip-zzh.com

INSPEKTORAT ZA OBLAST TRGOVINE I UGOSTITELJSTVA
039 700-639

Ljerka Vidović, dipl. oec.
županijski tržišni inspektor
e-mail: ljerka.vidovic@uip-zzh.com
Vitomir Jurčić
, dipl. oec.
županijski tržišni inspektor
e-mail adresa: vitomir.jurcic@uip-zzh.com
Ornela Marić, dipl. oec.
županijski turističko-ugostiteljski inspektor
e-mail adresa: ornela.maric@uip-zzh.com

INSPEKTORAT ZA OBLAST POLJOPRIVREDE, VODOPRIVREDE, ŠUMARSTVA, LOVSTVA, RUDARSTVA I EKOLOGIJE
039 700-641; 039 700-635

Mirko Pavlović, dipl. ing. agronomije
županijski poljoprivredni inspektor
e-mail: mirko.pavlovic@uip-zzh.com
Katarina Kraljević-Primorac, dipl. ing.
šumarstva županijski inspektor za šumarstvo i lovstvo
e-mail: katarina.kraljevic.primorac@uip-zzh.com
Jakov Konta, dipl.ing.rudarstva županijski rudarsko-geološki inspektor
e-mail: jakov.konta@uip-zzh.com

INSPEKTORAT ZA OBLAST PROMETA, URBANIZMA I ENERGETIKE
039 700-637; 039 700-635

Miro Mitar, dipl.ing. prometa
županijski inspektor za ceste
e-mail: miro.mitar@uip.zzh.com
Mirko Zelenika, dipl.ing. građevinarstva
županijski urbanističko-građevinski inspektor
e-mail: mirko.zelenika@uip.zzh.com

INSPEKTORAT ZA OBLAST ZDRAVSTVA I VETERINARSTVA
039 700 644; 039 700-636

Marijana Mikulić, magistra farmacije
županijski farmaceutski inspektor
e-mail: mirjana.mikulic@uip-zzh.com


Lucija Zovko,
mag.ing. prehrambene tehnologije
županijski sanitarni inspektor
e-mail: lucija.zovko@uip-zzh.com
Mirjana Delipetar,
dipl.ing. prehrambene tehnologije
županijski sanitarni inspektor
e-mail adresa: mirjana.delipetar@uip-zzh.com
Vedrana Šaravanja, dipl.ing. prehrambene tehnologije
županijski sanitarni inspektor
e-mail: vedrana.saravanja@uip-zzh.com

Jozo Grbavac, dr.vet.med.
županijski veterinarski inspektor
e-mail: jozo.grbavac@uip-zzh.com
Miroslav Vujević, dr. vet. med.
županijski veterinarski inspektor
e-mail: miroslav.vujevic@uip-zzh.com
Nevenka Bušić
, dr.vet.med.
županijski veterinarski inspektor
e-mail: nevenka.busic@uip-zzh.com dr.sc.
Zoran Zadro, dr. vet. med.
županijski veterinarski inspektor
e-mail: zoran.zadro@uip-zzh.com

ODJEL ZA STRUČNE I ZAJEDNIČKE POSLOVE
Ured: 039 700 631; 039 700 642; 039 700 643; 039 700 638; 039 700 630

Mirna Aleksić 
viši stručni suradnik za analitiku i odnose s javnošću
039 700-643
063 707-994
e-mail: mirna.aleksic@uip-zzh.com
Ivana Mikulić
 
stručni suradnik za opće i pravne poslove
039 700-631
e-mail: ivana.mikulić@uip-zzh.com
Slavica Ćužić
viši referent, tehnički tajnik-operater
039 700-638
e-mail: slavica.cuzic@uip-zzh.com
Željka Lovrić
viši referent-tehnički tajnik
039 700-630
e-mail: zeljka.lovric@uip-zzh.com
Velimir Petričušić
viši referent za izvršenje
039 700-642
e-mail: velimir.petricusic@uip-zzh.com